De PCC-Actiedag 2025
Het Petrus Canisius College (PCC) houdt vast aan een prachtige traditie: de jaarlijkse PCC-Actiedag, dit jaar op vrijdag 11 april 2025. Op de vijf vestigingen komen leerlingen altijd rondom Goede Vrijdag in actie om geld in te zamelen voor een goed doel. De komende drie jaar is dat Stichting Villa Joep. Door zich te laten sponsoren voor uiteenlopende activiteiten, dragen de leerlingen bij aan een betere toekomst voor kinderen die dat hard nodig hebben.
PCC’ers maken het verschil
Het PCC wil leerlingen meegeven dat de wereld groter is dan alleen hun eigen leefomgeving. De leerlingen zetten zich daarom tijdens de PCC-Actiedag in om ieder kind een kans op een toekomst te gunnen, zonder ziekte en lijden.
Villa Joep: samen tegen neuroblastoom
Neuroblastoom is een zeldzame en agressieve vorm van kinderkanker die jonge kinderen treft. Villa Joep zet zich in voor onderzoek en behandeling, met als ultiem doel deze ziekte de wereld uit te helpen. Als verbindende kracht tussen families, onderzoekers en medisch specialisten, zorgt Villa Joep voor hoop, innovatie en daadkracht.
Kunt u helpen?
Steun de PCC-Actiedag door te doneren, een leerling te sponsoren of simpelweg het verhaal van Villa Joep te delen. Samen kunnen we een verschil maken in het leven van kinderen en families die met neuroblastoom te maken hebben. Laten we dit jaar samenwerken voor een hoopvolle toekomst. Doe mee met de PCC-Actiedag 2025 en help Villa Joep in de strijd tegen neuroblastoom!