Mijn doelstelling€ 10.000,-
€ 10.026,- opgehaald
Recente donaties
Over "2024 | Aurora Roadtrip 2024"
Kris Kras door Scandinavië met soms maar 4 uur licht op een dag, en temperaturen die wel kunnen dalen tot wel -47 graden Celsius. 7000 km een weg banen over tergend gladden wegen door het schitterende landschap van Scandinavië. Hier is de natuur, Baas!
Daarom doe ik mee
Wij zijn Edwin en Marianne Fortuyn.
We hebben vorig jaar meegedaan aan de Scan Covery Trail 2023 toen hebben we een mooi bedrag op kunnen halen via sponsoring voor een goed doel. Dit jaar gaan we weer rijden met de Aurora roadtrip (4 januari)
7000 km kris kras door Scandinavië, een 24+ uurs etappe met soms maar 4 uur licht op een dag en koude temperaturen tot wel -47 graden.
Tergend over gladde wegen door het schitterende landschap van Scandinavië.
Op zich al een unieke beleving maar het wordt nog mooier door ook deze roadtrip te koppelen aan een goed doel !
Tijdens de rit richting de Noordkaap hebben wij Frank en Marina Vermaas ontmoet en zijn wij samen een groot deel van de rit met hun opgetrokken. Een heel leuk stel en we hebben gezellige momenten mee mogen maken. Toen we op de Noordkaap opgesloten waren door het slechte weer hebben wij beter kennis kunnen maken met Frank en Marina. Zij vertelde ons het verhaal achter hun stichting (stichting Ferenc). Wij waren erg onder de indruk van het persoonlijke verhaal dat zij met ons deelde over hun zoon Ferenc die zij zijn kwijt geraakt doordat hij is overleden na een gevecht van 9 jaar tegen kanker, hij werd net geen 14 jaar. Wij zijn zelf ouders en kunnen ons geen voorstelling maken van de situatie die zij hebben meegemaakt. Een kind verliezen door een vreselijke ziekte lijkt ons een van de ergste dingen die je als mens mee kunt maken. We hebben veel bewondering voor de manier waarop Frank en Marina hiermee zijn omgegaan en hoe zij zich inzetten om dit te kunnen voorkomen door meer onderzoek mogelijk te maken. Vrijwel meteen na het horen van hun verhaal hadden wij besloten dat als we nog een keer mee zouden doen dat we dan voor stichting Ferenc gaan rijden. Zo gezegd zo gedaan precies 1 jaar later gaan we meedoen aan de Aurora Road Trip 2024 en rijden we samen met 3 andere teams voor de stichting Ferenc. We hopen hiermee de stichting onder een breder publiek bekend te maken en een steentje bij te kunnen dragen aan de voortzetting van de onderzoeken die worden gedaan naar kinderkanker.
DE KOSTEN VOOR DEZE ROADTRIP ZIJN VOOR EIGEN REKENING EN JULLIE DONATIE GAAT 100% NAAR HET ONDERZOEK
Kinderkanker is doodsoorzaak nummer één door ziekte
Jaarlijks krijgen bijna 600 kinderen in Nederland kanker.
81% van de kinderen overleefd de eerste vijf jaar, 20 jaar geleden was dat nog maar 72%
Een duidelijk bewijs dat onderzoek echt helpt.
De onderzoeken richten zich op verschillende thema’s, denk aan betere medicijnen, minder pijn tijdens de behandeling, meer kans op genezing en een hogere kwaliteit van leven voor de kinderen, ook na behandeling.
Helpen jullie mee voor een kans op betere genezing van kinderkanker ?
Alvast dank Edwin en Marianne.
Recente donaties
Over "2024 | Aurora Roadtrip 2024"
Kris Kras door Scandinavië met soms maar 4 uur licht op een dag, en temperaturen die wel kunnen dalen tot wel -47 graden Celsius. 7000 km een weg banen over tergend gladden wegen door het schitterende landschap van Scandinavië. Hier is de natuur, Baas!