Doelstelling€ 10.000,-

18%

€ 1.765,- opgehaald

Einddatum: 29-02-2024

Net zoals bij de alle vorige edities doen wij, Pamela van der Winden en Bart Walraven, weer mee aan het fantastische evenement Navigate North. Een ijskoud avontuur in Scandinavië waarbij het aankomt op navigeren, rijvaardigheden en het hebben van een groot hart.


Help jij mee?

Net zoals andere jaren is ons doel om zoveel mogelijk geld op te halen voor Stichting Groot Hart. Deze stichting ondersteunen wij al enkele jaren en ondertussen hebben wij het voorrecht om vrijwilligers van Stichting Groot Hart te mogen zijn.

Via de donatieknop links bovenaan de pagina kun je ons helpen het streefbedrag te halen. En wanneer jij doneert, maak jij kans om mee te rijden in onze Groot Hart auto naast een échte coureur. Onder de donaties verloten wij dan ook een racebelevenis in onze Ariel Atom op het circuit van Zandvoort.


Een onvergetelijke ervaring voor ernstig zieke kinderen.

Stichting Groot Hart maakt een complete racebelevenis mogelijk voor ernstig zieke kinderen. Met een echte coureur racen over het circuit. Je moet het maar durven!

Kleine kinderen met een groot hart. Kinderen die ziek zijn. Die het nodige hebben meegemaakt. Wat ze sterk heeft gemaakt. Niet zielig. Niet bang. Maar juist moedig. Want je moet maar durven. Bij een coureur instappen en knetterhard gaan. Hard door de bocht. Hard over het rechte stuk. Om hard te durven gaan, heb je een groot hart nodig. Een groot hart boordevol levenslust, avontuur en snelheid. Leeftijd of lengte zegt helemaal niets over de grootte van je hart. Je hart is zo groot als je lief is.


Wil je meer te weten komen over de prachtige missie van Stichting Groot Hart en hoe jij een verschil kunt maken in het leven van ernstig zieke kinderen? Ga dan naar https://groot-hart.nl/



Donatie pagina's voor Team Groot Hart | Navigate North

Recente donaties

€ 500,-

Garben

374 dagen geleden

Gedoneerd op deze pagina
€ 20,-

Yvette Koehler

Gefeliciteerd met jullie overwinning en bedankt voor de geweldige beelden op Facebook: genoten!

376 dagen geleden

Gedoneerd op deze pagina
€ 250,40

P. van der Winden

Succes

377 dagen geleden

Gedoneerd op deze pagina
€ 100,-

Wolters-ane

Blijf aan kop

377 dagen geleden

Gedoneerd op deze pagina
€ 100,-

Haakma

Veel succes!

406 dagen geleden

Gedoneerd op deze pagina
€ 250,-

Erwin van Heijningen

411 dagen geleden

Gedoneerd op deze pagina
€ 200,-

Devon Hagelen

Ik heb mijn spaarpot geleegd voor jullie Bart en Pamela! Veel succes en hopelijk tot snel! Devon H.

411 dagen geleden

Gedoneerd op deze pagina
€ 20,-

Bert

Succes en geniet van de rit!

412 dagen geleden

Gedoneerd op deze pagina
€ 150,-

Joris Nieuwenhoff

Succes met de reis en het goede doel!

412 dagen geleden

Gedoneerd op deze pagina
€ 100,-

Nico Visser

Heel veel suc6, groetjes uit Harderwijk

412 dagen geleden

Gedoneerd op deze pagina

Press enter to search

suggestions :

Pages Search Results

ice cream on pages

via john smith

T
ice cream related topics

via pages

ice cream music

via pagesmix

ice cream on facebook

via facebook

Tweats on ice cream

via twitter

Circles on ice cream

via google plus