Wij, de leerlingenraad van basisschool CKC Jonglaren in Zuidlaren zullen een aantal acties organiseren om geld voor Villa Joep in te zamelen. De stichting Villa Joep maakt wetenschappelijk onderzoek mogelijk om de behandeling van neuroblastoom te verbeteren. 100% van de donatie gaat naar onderzoek!
Op onze school zit Julius en hij werd onlangs behandeld voor neuroblastoom.
Vrijdag 12 juni zullen we starten met een sponsorloop voor de kinderen. Vrijdag 19 juni sluiten we het schooljaar af met een projectdag. De kinderen gaan die dag lekkere hapjes maken en 's middags verkopen. Ook mogen ze op hun eigen kleedje zelfgemaakte spulletjes, speelgoed en/of boeken verkopen.
Wil je doneren aan Villa Joep en daarmee het onderzoek naar neuroblastoom verder helpen? Dat kan op deze actiepagina. Iedere donatie, groot of klein, is welkom!

